Uređenje plaže kod Venecije u Starim Banovcima

slavisa

Novi član
kakvo je to uredjenje u pitanju ? prethodnih godina isto govore, i sipaju malo peska i cao ,steta! a bas moze lepo da se sredi i odrzava , meni se nesvidja ni ovo sto su uradili , npr. beska i slankamen su mnogo lepsi , nadam se da ce ovoga puta biti ozbiljnije i kod nas , nek sipaju ljunak neki, i neke delove nek izbetoniraju ...

Nicky

Neodgovorni Admin
Уредник
nekada davno dok sam ja bio još u starim..*šmrc* plaža kod venecije je bila pojam, bar za mene, ne znam za druge.
nažalost to je bilo zadnji put 1990, tako da ne mogu da pričam kako sada izgleda.
kada sam u starim, s vremena na vreme navratim kolima do venecije samo onako ali nisam baš video u kojem je stanju.
ovu informaciju sam dobio, nažalost ne znam baš pojedinosti. videću da li mogu da ih nabavim.

Antonije

Glavni urednik
Уредник
imam i ja neke informacije...istu tu sam cuo za uredjenje i pravljenje keja...tako nekako...i bazen u starim banovcima na putu za st. pazovu koji pravi privatno covek smao ceka papire da uzme...a tu informaciju sam takodje dobio od nekog baje is opstine za gradnju tako nekako...i josh neki ne trzni centar ali tako neshto kad saznam malo bolje informisacu vas...;)

Nicky

Neodgovorni Admin
Уредник
Врх