Tribina elektromagnetno zracenje 21.jun

zztamara

Nama dobro poznat član
E pa bi i ta kontraverzna tribina, ko je bio, bio je, ko nije i ne treba da bude tamo :angelic:

Starobanovčani su se odazvali, pojavili se na tribini i odlučili da svoje i zdravlje svoje dece ne prepuštaju mišljenju telekomunikacionih kompanija već da se bore za sebe i svoje interese na adekvatan, pravno regulisan, način. Određeni koraci preduzeti su već na ovom skupu. Sve simpatije i podrška sa moje lične strane :) evo malo atmosfere sa ove tribine
DSCF2400.JPG
DSCF2418.JPG DSCF2397.JPG DSCF2398.JPG DSCF2399.JPG DSCF2407.JPG DSCF2408.JPG

• Like
Реаговања: vida

vida

Član
Sve ste izvukli iz konteksta. Pričao sam kako se treba doći do prava i sloboda, vi ste parafrazirali ono što vam odgovara... Pročitajte ponovo, ne budite površni kad već komentarišete. I o zračenju sam rekao vrlo precizno. Prvo bacite mobilni iz džepa, pa ajde da pričamo o zračenju. Licemerje, najobičnije. Ja se izražavam vrlo precizno, a ne u frazama. I da, ponoviću, smatram da se prvo narod treba vratiti na normalne nivoe kulture i tek tada tada će se moći raditi i rešavati u normalnim okolnostima. Samo ako se svi slože i argumentovano razgovaraju, biće pomaka. Ne parolama i buntovnošću. Sit sam demagogije narodnih dušebrižnika, onih koji misle da sve znaju i baš kako će nam biti dobro, a nisu spremni na razgovor već samo protest. To je sebičluk i pitam se koliko je svima Vama zaista stalo do boljeg života komšija, a ne samo do lične promocije. Da, lične promocije. I naravno da vam te priče ne piju vodu, jer, dozvolićete nismo ni na istom izvoru. I da, ponavljam, kultura je put ka civilizaciji, ne polupismene parole i dreka. Ali, vi to očigledno ne želite da prihvatite. Mogli biste svoju energiju iskoristiti korisnije, po mom ličnom ubeđenju. Jer putem kojim idete, stići ćete samo nigde. Ali, srećom po vas i po mene, sve više pratilaca imate. Samo napred.

Nema tu izvlacenja iz konteksta, sve si sam lepo rekao. Ti poredis mobilni telefon sa repetitorima i to kao sto vec rekoh 4 komada na 1,3 km u precniku. Fenomenalno. Parole i taj bunt su posledica odnosa vlastodrzaca sa narodom, jer ljudi su zakonskim instrumentima i kulturnim dijalogom zadnje tri godine pokusavali da rese ovo pitanje. I nastavice u tom pravcu, ali da se nisu pobunili niko ne bi obrati paznju na njih. Pa se zapitaj malo, a ne odmah da vredjas svoje sugradjane. A tebi da je stalo do boljeg zivota komsija ne bi ti bio problem da popricas sa njima, dodjes eto recimo veceras na tribinu, cujes sta imaju da kazu, i podrzis ih. Dovidjenja...

Prvo, nađite mi gde sam to uvredio sugrađane ? Kako vas nije sramota ?! Ako su se uvredili oni koji žele da iskoriste ovu situaciju, među kojima ste očigledno i Vi, i treba da se osećaju tako. Drugo, ako vi smatrate da je ozbiljna tribina ona na kojoj učestvuje dotični Nikola Aleksić, onda ste i sami neozbiljni.... Bitno da vi znate šta je dobro za naše sugrađane a krijete se iza lažnog profila i nekakvih nadimaka ili pseudonima. Zaista ne mogu da se raspravljam sa nekim ko kao jedini argument ima uvrede i jalove napade! Dođite, predstavite mi se, da sednemo i popričamo, onada vam možda i poverujem u namere. Do tada, dobiđenja i vama !

Врх