Red vožnje - Podunavlje

Deki_88

Glavni urednik
Уредник
Ljudi da li ste culi? Mislim okolo se prica da ce ovih dana pustiti GSP do Banovaca, kao linija 700 L ili E ce saobracati na pola sata od zeleznicke stanice iz Batajnice, ja bas i ne verujem, al'eto hteo sam podeliti ovu nezvanicnu informaciju sa vama..........

Последња измена од уредника:

Antonije

Glavni urednik
Уредник
Deki gde ti to sve cujes? :D Cisto sumnjam, mada bi bilo lepo...da ide od zeleznicke pa do Starih i tamo se okrece i nazad...

Deki_88

Glavni urednik
Уредник
heheheh ma pravo sam novinarsko njuskalo, salim se, znas vec kako to ide, od jednog do drugog, prvo sam cuo u lasti, pored mene su stajala trojica vozaca koji rade u GSP-u, i razglabali su o tome da se kao po ,,firmi" prica da ce gradski krenuti do Kablara, znas vec kako je u lasti zivo, svi se siti ispricaju, zatim mi je neko rekao iz MZ da se radi na tome, i poslednja informacija je bila da se DHL zalio u gradu, kao on je investirao toliko u Srbiju i zatrazili su da im grad izadje u susret posto bi onda smanjili troskove.......

Inace Grad Beograd je doneo zakon jos pre vise od god.dana da GSP moze da saobraca do prigradskih naselja van uze teritorije grada, tu prvenstveno misli na Novu Pazovu i Banovce, a 706 E vec taj isti period zalazi na teritoriju opstine Stara Pazova, tacnije do glaven kapije aerodroma, nadlezni su hteli da saobraca do centra Nove Pazove ali ovi iz njihove MZ nisu ni hteli da ih saslusaju a ne jos to da odobre. Luda kuca.

Antonije

Glavni urednik
Уредник
Ne znam sta da ti kazem.. :) Svi nesto obecavaju i pricaju... Al sve su to prazne price .. Na nasu zalost. Jedino da se raspitamo kod nekog nadleznog iz MZ, ili da se raspitamo da li je uopste moguce da se GSP ubaci u Banovc.. Pa ako je to moguce da skupljamo potpise za neku peticiju :D

Deki_88

Glavni urednik
Уредник
Red vožnje je ažuriran, ovo je jedino mesto gde se istovremeno možete informisati o polascima lastinih i autobusa privatnog prevoznika Lika bim turs.

Nicky

Neodgovorni Admin
Уредник
Последња измена:

Deki_88

Glavni urednik
Уредник
:) evo i reda vožnje za BG VOZ 26_red-voznje-bg-voz-beovoz-1.png26_red-voznje-bg-voz-beovoz-2.png

Deki_88

Glavni urednik
Уредник
Molim vas da se uključite u debatu koja se vodi u grupi Novi Banovci a vezano je za prevoz, naime kandidat DS-a za Nataša Kecman koja je inače iz Nove Pazove uveravala je nas sve kako lastina markica nije vredela do pre tri god.i za gsp a kad nije imala kud više njeno obrazloženje je bilo da je te markice retko ko koristio i jedva je priznala da je za ove tri god.prevoz poskupeo za preko 50%. Ja sam joj kao dokaze postavio stare markice Lastine markice u periodu 2008- 2012, prikaz za đake i studente. A evo i grupe Novi Banovci

Nicky

Neodgovorni Admin
Уредник
Boza је написао(ла):
Red voznje za nedelju za LIKU nije tacan jer ne radi nedeljom
Božo, hvala lepo na informaciji. Dekiju sam poslao poruka preko fejsa da pogleda tj. da popravi stanje. Hvala još jednom!

Slavica Slavka је написао(ла):
molim vas,recite mi kako lasta sutra vozi-po nedeljnom redu voznje ili normalnom i daa li voze privatnici sutra!?
hvala unapred:)
Славице пардон, нажалост код ових постављених порука се не добијају информације да има нових одговора.

Последња измена:

Nicky

Neodgovorni Admin
Уредник

Deki_88

Glavni urednik
Уредник
Od 1.janura prva 73 ponovo saobraca za Banovce. Koliko vec sutra ili do kraja nedelje ce biti postavljen azurirani red voznje, jedno pitanje da li da u red voznje podunavlje ubacim polaske iz Stare Pazove a koji bi se odnosili samo za kretanje buseva unutar Banovaca, odnosno da imamo bolji uvid u red voznje kada je rec i o samom naselju ili bi to zbunjivalo ljude misleci da ti busevi idu do Batajnice

• Like
Реаговања: Nicky

abre

Novi član
Zanima me koje sve vrste prevoza postoje od Batajnice do Banovaca. Koliko sam shvatio postoje Lasta i Lika-BIM, a cuo sam da i taksisti voze za neke koliko toliko pristojne pare. Da li sam dobro shvatio/cuo? I najbitnije mi je koje su cene SVIH navedenih prevoznika (ukljucujuci i taksi), konkretno od Batajnice do Banovaca, a ne bi bilo lose da neko postavi i kompletan cenovnik od Zemuna pa na dalje. Hvala!

• Like

becks89

Član
Nisi napisao do kojih Banovaca, ali ajde ovako...
Batajnica-Stari Banovci 110 DIN Lasta, 60 dinara Lika (čini mi se da akcija traje do 1.06, inače cena redovna je 90 DIN), taksisti tu uzimaju i po 250DIN.
Batajnica-Banovci Dunav/Novi Banovci, Lasta 100 DIN, Lika 90 DIN, taxi 100-150 kako do kojeg. Nadam se da sam ti pomogao :)

abre

Novi član
Jesi i te kako! A to za taksiste, jel oni uzimaju te pare po coveku ili ukupno za voznju koliko god ljudi ide?

becks89

Član
Po "glavi", problem je što neće da voze dok se ne skupi 4 čoveka, ali može da ti se desi da krene da te vozi kad vidi autobus koji skreće na centru, tako da moja preporuka ti je da koristiš bus, + što takstisti voze k'o sumanuti. Ništa nećeš uštedeti, čak ni vreme, moj savet ti je Lika, najjeftinije i najudobnije rešenje ;)
Pozdrav i svako dobro!

• Like

becks89

Član
Pitanje za admina, možda bi bilo dobro da se ispišu cene karata na određenim relacijama, čisto da stoji kao informacija, da znaju ljudi?

• Like
Врх