1. Dobrodošli na banovci.rs - mi za nas. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija, članaka... Ako želite da učestvujete u diskusijama, a niste naš član, registrujte se ili se prijavite sa Vašim nalozima na društvenim mrežama. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena.

Red vožnje - Podunavlje

Diskusija u 'Red vožnje' započeta od Nicky, 21.04.2010.

1. Lika BIM

Lika BIM Član

Poštovani pratioci(putnici)!
    Ovim putem vas obaveštavamo da preduzeće LIKA BIM TURS od 01.Septembra 2017.uvodi 10 novih polazaka na relaciji Stari Banovci-Batajnica (lokala) ,a možda ih bude i više o čemu ćete biti obavešteni tokom Avgusta 2017.
    Jedan od polazaka za koji ste se interesovali je i 22:50 iz Batajnice.
    Takođe, želimo da Vas obavestimo da od prvog septembra, naša firma počinje da saobraća i na liniji Nova Pazova-Batajnica i to ukupno 24 polaska u oba smera, naravno polasci su velikim delom usklađeni sa polascima BG voza.

zztamara i Nicky se ovo sviđa.
  2. simke93

simke93 Novi član

• Primerno ponašanje, ovo nećemo tolerisati na javnom forumu. Hvala!
    Lasta, autobusi prljavi, kilo prasine na sedistima, autobus svaki drugi dan se pokvari negde.Dao Bog da ih sklone sa Podunavlja.

Poslednja izmena od urednika: 18.07.2017
  3. Tijana B

Tijana B Novi član

Koliko je mesecna karta za zaposlene od Novih Banovaca (centar) do Zemuna? I gde moze da se izvadi?
    Hvala unapred

4. Lika BIM

Lika BIM Član

Poštovana,
    Cena mesečne karte kod privatnog prevoznika Lika Bim Turs za zaposlene na relaciji Banovci-Zemun je 4900 dinara.
    Neophodna dokumenta za izradu pokazne karte (pokaznice) su fotokopija važećeg dokumenta, jedna fotografija i napisana relacija za koju želite pokaznu kartu (u ovom slučaju Banovci-Zemun).
    Dokumenta predajete u autobusu kod konduktera, za dva dana dobijate pokaznu kartu u autobusu u kom Vam odgovara da je pokupite. Mesečnu kartu kupujete, takođe, u autobusu kod konduktera, mesečne karte se prodaju od 27. do 5. u mesecu u autobusima. Postoji mogućnost, plaćanja i preko računa.
    Za sve informacije možete se obratiti i na facebook stranici https://www.facebook.com/likabimtursofficial/

5. Lika BIM

Lika BIM Član

Novi red vožnje za liniju Stari Banovci - Batajnica Žel. Stanica za radni dan, od septembra. Novih 10 polazaka, a najnovije je polazak u 22:50 iz Batajnice prema molbama i zahtevima naših putnika.
    Puno pitanja je bilo oko uvođenja kasnijih polazak iz Zemuna, naša firma je dobila polaske u 21 i 23h iz Beograda, ipak nažalost nećemo biti u prilici da održavamo te polaske, budući da nas je opština i ove godine izuzela od subvencija. Dodatni polasci, pored razlike u kilometraži, donosi dodatne troškove peronizacije na stanici u Beogradu, nažalost, nismo u mogućnosti sami da pokrivamo sve te dodatne troškove, bez pomoći nadležnih. Iz tih razloga, za sada neće biti promena u redu vožnje za polaske ka i iz Zemuna.

6. Tijana B

Tijana B Novi član

A koliko je za lastu? Lika mi uvece ne odgovara jer radim u Zemunu a u Batajnici sam tek u 23:00.

7. Tijana B

Tijana B Novi član

Da li ima neko da mi odgovori na poruku????

8. zztamara

zztamara Nama dobro poznat član

Probaj na ovaj broj:

STARA PAZOVA
    Autobuska stanica Lasta
    +381 22 311 617

Nicky se ovo sviđa.
  9. Tijana B

Tijana B Novi član

Hvalaaaaa

Nicky se ovo sviđa.
  10. Antonije

Antonije Glavni urednik Urednik

Trebalo bi da se azurira red voznje. @Deki_88

11. Antonije

Antonije Glavni urednik Urednik

Generalno smisao uklapanja sa vozom se gubi posto se bg voz ukida u novembru, iI to u periodu od 3 godine.

12. Deki_88

Deki_88 Glavni urednik Urednik

Bice azuriran red voznje.
    Bg voz se ne ukida u potpunosti, saobraca ce smanjenim kapacitetom u intervalu jedan polazak u sat vremena. Verujem da ce ici pr.(05:57, 06:57,07:57.....), ali da li ce krenuti radovi na rekonstrukciji pruge ostaje da vidimo.
    Nadam se da Lika nece desetkovati polaske nakon proredjivanja BG Voza i da ce imati dovoljno putnika sa centra Batajnice.

A mozda jednog dana na radost svih nas postane deo Bus plus sistema.

Nicky i zztamara se ovo sviđa.
  13. Vrmbrm

Vrmbrm Novi član

Poz
    Da li ima za Staru Pazovu izmedju 9 i 11 sati prepodne sa kablara?

14. zztamara

15. simke93

simke93 Novi član

Lastini vozaci vec duze vreme voze po principu daj koliko das po izlasku iz autobusa, cirkus.

16. Nicky

Nicky Neodgovorni Admin Urednik

@simke93
    može li malo opširnije? pišeš u zagonetkama.
    već sam te prošli put opomenuo.

17. simke93

simke93 Novi član

@Nicky
    Nije zagonetka, to sto sam napisao tako i shvati. Navedi mi pravilo na forumu gde pise da ne sme da se pise "u zagonetkama"??? Koliko se secam prosli put si me opomenuo za psovke.

Uglavnom kazu nemaju karte i da se casti nesto pri izlasku.

Nicky se ovo sviđa.
  18. Nicky

Nicky Neodgovorni Admin Urednik

@simke93 , sada sam i ja nepismen shvatio ;)
    znači, podmitljivi kondukteri ;)

P.S.: za onu opasku oko Pravilnika iznad :banhappy:, zatvorih upravo jedno :jimlad:. sve ostalo možeš da mi pošalješ preko privatne poruke pošto tome u ovoj temi nije mesto.
    Uživaj & pozzz..

19. zztamara

OBAVEŠTENJE!!!!!!!!!!!!
    povodom popunjavanja Zahteva za dobijanje povlašćene legitimacije (povlastice) za učenike u @Lika BIM prevozu:

Mesne kancelarije (Mesne zajednice) ili Opština NE VRŠE OVERU Zahteva osim ako je u pitanju autoprevoznik Lasta jer Opština ne dotira autoprevoznika Liku pa s tim u vezi i ne overava zahteve. Overavaju se samo dotirani zahtevi!!!!!!!!!!! Pošto postoji to polje na zahtevu, molim predstavnike Like da ga ukinu i da stupe u kontakt sa MZ Novi Banovci konkretno, radi rešavanja ovog nesporazuma i izbegavanja nepotrebnog maltretiranja građana koji podnose zahtev.

Hvala unapred! :)

Preporučite stranicu

1. Ovaj sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića.
    Odbaciti oglas