1. Dobrodošli na banovci.rs - mi za nas. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija, članaka... Ako želite da učestvujete u diskusijama, a niste naš član, registrujte se ili se prijavite sa Vašim nalozima na društvenim mrežama. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena.

Pitajte uredništvo

Diskusija u 'Pitanja i predlozi' započeta od Nicky, 26.08.2013.

1. Nicky

Nicky Neodgovorni Admin Urednik

Ovde možete postavljati pitanja administratoru i urednicima koja se odnose na sam rad foruma. Sve što vam nije jasno ili tražite neku opciju, ova tema je za to.

Za prijavljivanje grešaka na forumu, koristite ovu temu.

Ukoliko imate primedbu na rad nekog urednika ili administratora, obratite se meni. Ako imate primedbu na moj rad, obratite se meni.

Ako nemate primedbe, nemojte nas grditi :D.

Poslednja izmena: 26.08.2013
    marina se ovo sviđa.
  2. GordanaMilanovic

GordanaMilanovic Novi član

Poštovanje,

Moje ime je Gordana Milanović, istoričar umetnosti sam i zajedno sa koleginicom pokrenule smo projekat Virtuelni muzej zajednice opštine Stara Pazova, gde u saradnji sa udruženjima i meštanima prikupljamo materijal u želji da na jednom mestu prikažemo kulturno bogatstvo ovog kraja (od arhitekture, etnografskih predmeta, starih fotografija, do običaja, tradicije, lokalnih priča, gastronomije, prirodnog nasleđa).

Interesuje me da li bi mogi da dobijemo dozvolu da u Virtuelnom muzeju prikažemo pojedine stare fotografije Banovaca sa ovog sajta, naravno uz navodjenje izvora pored fotografije, i loga sajta na glavnoj stranici Virtuelnog muzeja?

Naravno, u koliko imate predlog i ideju kako kulturno nasleđe Banovaca prikazati što bolje i kvalitetnije, tu smo za svaku saradnju

Platforma Virtuelnog muzeja treba da izađe u januaru 2018, a od marta meseca 2017. aktivno prikupljamo materijal. Možete videti nešto više o projektu na https://www.heritagcentar.org/ ili https://www.facebook.com/vmzosp/

Pozdrav!

zztamara se ovo sviđa.
  3. Nicky

Nicky Neodgovorni Admin Urednik

@GordanaMilanovic,

samo napred i puno uspeha u projektu!

Srdačan pozdrav

zztamara se ovo sviđa.
  4. GordanaMilanovic

GordanaMilanovic Novi član

Hvala Vam najlepše! Šaljemo link Virtuelnog muzeja čim bude sajt gotov.

Veliki pozdrav,
    Gordana

zztamara i Nicky se ovo sviđa.

Preporučite stranicu

1. Ovaj sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića.
    Odbaciti oglas