Gta San Andreas by Rockstar Games

Eagle

Član
Ovo je jako dobra igra,jako zahvalna za igranje i u single-player-u i multi-player-u,ja ovu igru igram skoro odkad je izasla na nase trziste,a sada malo opisa o ovoj igri:

Za ovu igru je potrebno:
Minimalno:

1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor
256MB RAM
8x DVD-ROM Drive
3.6 GB slobodnog prostora hard diska za MINIMALNU instalaciju
64MB Video kartica(graficka) sa DirectX 9 compatible drivers ("GeForce3" ili bolja)
DirectX 9 kompartibilan Stereo Sound Card
Mis i tastatura

Preporuceno:
Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP processor (ili bolji)
384(+) MB RAM
16x DVD-ROM drive
4.7 GB slobodnog prostora hard diska za CELU instalaciju
128(+) MB Video kartica(graficka) sa DirectX 9 kompartibilnim drajverima ("GeForce4" ili bolja)
DirectX 9 kompartibilni Surround Sound Card
Game pad sa twin axis analognim kontrolama (USB ili Joystick port )
Mis i tastatura

Opis igre ukratko:
Vi ste gangster koji je se vratio kuci posle 10 godina i poceo da obnavlja bandu sa svojim bratom koji je osnivac bande Grove Street Families.Imate dosta misija koje moze pronaci na YouTube-u i svaka misija je snimana,poslednja je naravno najteza koju sam ja presao iz treceg puta.
SAMP je San Andreas MultyPlayer koji je odlicno uradjen i narocito sad sa novim 0.3a serverima(0.3a servere je uveo SAMP od ranog Novembra 2009).Ja igram na Los Santos Roleplay Cop and Robbers(trenutno ne jer imam problema sa prvim racunarom koji je pokvaren).Tamo sam 9 meseci i jako sam zadovoljan Roleplay serverom.Ogromni Modovi servera su moguci npr.:Stunt server,Drift server,zombi server itd.Admin panel je vrlo pristupacan za Head Admina i imaju razni admin sistemi.Ako zelite da kreirate vrlo uspesan server ne mozete sami.Morate da znate jako dobro da skriptujete(ja sam Head Admin) i morate stalno da se dostupni svojim igracima kako bi imali dobar i ugledan server.Jos jednom ponavljam SAMP je odlican.

Citove(za single-player i SAMP) mozete naci tako sto ukucate u google i on vam izbaci.

Ako imate bilo kakva pitanja u vezi igre GTA SA(i SAMP-a naravno) slobodno pitajte jer to igram vec skoro 4 godine.

Pripremio
Eagle(u SAMP svetu [Lsrcr]Eagle)

Врх